Aristocrates High School
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


™ ╰☆╮ Come and see ^o^ ... Be as quick, or you lose ╰☆╮
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Prin Parc
Un experiment de nota 3 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 9:47 am Scris de Moka Akashiya

» Ora de engleza
Un experiment de nota 3 Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 8:14 am Scris de Austin

» ~X~Rose cursed...Austin's room~X~
Un experiment de nota 3 Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 4:45 pm Scris de Austin

» Sachiyo...here I am
Un experiment de nota 3 Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 1:45 pm Scris de Sasori Yoko

» In pauza, la baie
Un experiment de nota 3 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 12:36 pm Scris de Sachiyo

» Înscriere personaje
Un experiment de nota 3 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 12:26 pm Scris de Sachiyo

» Printre rafturi
Un experiment de nota 3 Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 10:39 am Scris de Moka Akashiya

» ..Un dus fierbinte..
Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 10:34 pm Scris de Moka Akashiya

» Relaxare la plaja
Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 10:33 pm Scris de Sasori Yoko

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 Un experiment de nota 3

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sasori Yoko

Sasori Yoko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 01/02/2010

Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 1:51 am

Intru furis in laboratorul de chimie si incep sa adaug biscuiti,pufuleti,Coca Cola,putina sare zahar si unele tampeni pe care scriau Atentie:Element Toxic...
Eram la vro 3 metri distanta de experiment care exploda peste tot fum funingine mare mizerie.Si eu eram neagra la fata.
-Firar,spun incepand sa tusesc
Sus In jos
S.Fuyumi

S.Fuyumi


Mesaje : 7
Data de înscriere : 01/02/2010
Varsta : 26

Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 11:14 am

Fuyumi auzind zgomotul intra in laborator:
- Yoko esti bine?
Sus In jos
Sasori Yoko

Sasori Yoko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 01/02/2010

Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 7:32 pm

Tuseam de la fum dabia am observato pe fata...-Aaaaa Fuyumi?Da sunt bine zic frecanduma l ochi...
Sus In jos
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/02/2010

Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 8:19 pm

Intru si eu in laborator si vad dezastrul si mizerie pe jos. Mai ales multe, multe frimituri
-Hm, ce s-a intamplat aioci? a-ti pus mancare in experimente? Daca vreti sa obtineti ceva toxic era de ajuns sa puneti un singur element toxic peste mancare si nu o multime. Acum mai bine facem curatenie pana nu ne gasesc furnicile. Cine ste ce s-ar intampla daca ar manca frimiturile astea toxice.
Insa era prea tarziu. Profesoara intra pe usa si vazand dezastrul intreba:
-Cine s-a jucat cu experimentele?
Sus In jos
Moka Akashiya

Moka Akashiya


Mesaje : 90
Data de înscriere : 02/02/2010

Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 8:40 pm

Intra in laborator si saluta pe totzi.
-`Neata profa,zise plictisita.
Sus In jos
Sasori Yoko

Sasori Yoko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 01/02/2010

Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 8:53 pm

-Opsss zic eu facanduma rosie la fata pai doamna profesoara eu eu eu eu faceam un experiment si si mau atacat pitici de gradina siii nu am putut riposta zic eu zambindui
Profa sa uitat urat la mine apoi ma timis in banca...
-Din cauza unuia dintre elevii nu se va mai tine ora noastra zise uitanduse urat la mine
Sus In jos
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/02/2010

Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 10:34 pm

Dar de ce sa nu se poaa tina? E doar mizerie care poate fi curatata destul de repede spun eu si imi folosesc puterile electrice spre a genera un fulger care transforma tot ce era pe jos, toata mizeria in scrum, dupa care iau matura si adun mizeria foarte repede umpland cosul de gunoi.
-Acum laboratorul e curat.
Sigur daca ar fi fost vorba de o ora de mate as fi fost incantata sa nu o mai facem dar chimia e una din preferatele mele. Spun eu catre colegi.
Sus In jos
Sasori Yoko

Sasori Yoko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 01/02/2010

Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 11:00 pm

Profesoare continua se sa uite incruntata la mine...-Imi pare rau Lamu dar ma simt rau asa ca nu se va tine aceasta ora si cu tine domnisoara la detentie..zise profa si iesise din clasa
Ma uit nedumerita in jur"oare cu mine vorbea".
Sus In jos
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/02/2010

Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 11:10 pm

-Dupa cum se uita, cred ca da. Spun eu. Apropo, miroase cam ciudat pe aici. Ma intreb cum de doar profesoarei ii este rau si pe voi nu va afecteaza.
Sus In jos
Sasori Yoko

Sasori Yoko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 01/02/2010

Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 11:16 pm

OfF:Cum poti sa imi ghcesti mintile iar ai puriile alea idioate..nu vreau eu sa imi fie citite mintile deci inceteaza!!!!
oN:Ma uit plictisita in jur...neavand idee ce pot face ma apuc de o noua potiune...
Sus In jos
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/02/2010

Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 11:24 pm

off: dar nu am specificat ca ti-am citit mintea. Nu a avut nici cea mai mica intentie sa citesc gandurile personajului tau. Pur si simplu nu observasem ghilimelele. Nu scrie in regulament nicaieri ca nu ai voie sa folosesti pentru ganduri scrisul inclinat. Eu asa sunt obisnuit. Gresala mea, scuze.

On: Neavand ce face plec pe coridor si ma opresc in fata clasei unde urma sa avem urmatoarea ora, si in timp ce stau pe coridor, ma uit pe geam in curtea scolii la baietii care jucau fotbal si fetele care jucau volei.
Eram si un pic suparata fiindca iarasi citisem gandurile altcuiva fara sa vreau.
Sus In jos
Moka Akashiya

Moka Akashiya


Mesaje : 90
Data de înscriere : 02/02/2010

Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 11:55 am

Ridica din umeri.Iesi din laborator,oprindu`se pe un calorifer.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un experiment de nota 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un experiment de nota 3   Un experiment de nota 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Un experiment de nota 3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aristocrates High School :: ►Academy◄ :: Laboratories-
Mergi direct la: